Патруль миру


Патруль миру – це новий наш проект по підготовці волонтерів, які допомагають нам у реалізації фестивалю Woodstock Ukraine та беруть участь у фіналах акції «Серце до серця». Щоби стати у ряди цих особливих людей Патрулю миру, достатньо мати 18 років і пройти трьохденне навчання, де на кожного чекають не тільки основи першої медичної допомоги, але й інтеграційні заходи на витривалість, вміння працювати в команді, вибудови в собі лідера. По закінченні навчання і правильній здачі екзамену учаснику надається сертифікат інформаційної служби на обслуговування масових заходів.


Однією з важливих підстав участі у наших навчаннях є приїзд на Woodstock Ukraine і праця в Патрулі миру в якості волонтера «Серце до серця». Дякуючи цьому Woodstock є найкраще професійно організований, чистий і найбезпечніший масовий фестиваль в Україні, який має непорушні засади, оперті на гаслі: «Мир! Кохання! Музика! Рокен-рол! Стоп війні!..


Історія…


Патрулівці прибувають і проходять навчання за свій власний кошт і кращих із них, які повязуються з нами на тривалий час, неодноразово приїздять, то ми залучаємо до вищих завдань. У кожного є шанс піднятися вище і завдяки своїй прихильності має право навчати інших. Тут можливо все!

Хто приїздить до нас? Зазвичай це люди, які прагнуть реалізуватись, допомогти, можливо навіть побороти страх.


Кожен з патруля отримує нашу унікальну футболку. Це є відмінною рисою серед інших і можливістю знайти когось подібного на себе) Не заглядаємо до їх переконань, не питаємо їх про політику. Пропонуємо їм свою філософію, засновану на принципах дружби і почуття, що ти не один, що ти можеш розраховувати на когось біля себе , і що належить вміти самому комусь допомогти. Ми вчимо їх активності і позитивного підходу до реальності навколо нас. Коли помітний ефект наших зусиль? На самому фестивалі Woodstock , де з’їжджаються з різних областей країни ви можете помітити….


Заплатити онлайн