Реєстрація

Чи був (ла) вже на «Woodstock Ukraine» ?

Так Ні,їду вперше

Чи ознайомились та чи згідні ви з правилами фестивалю ?

Так Ні

Регламент фестивалю


1. Учасники фестивалю – особи, які є глядачами, виконавцями чи дотичні до організації фестивалю та мають відповідні браслети або нагрудні ідентифікатори.

2. Організатором фестивалю є Всеукраїнський благодійний фонд «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ».

3. Реєстрація учасника автоматично означає погодження з правилами цього регламенту, який діє на всій території фестивалю.

4. Наметове містечко фестивалю «Woodstock Ukraine» розташоване на території Аеродрому Цунів Городоцького району Львівсьої області, у визначених організатором місцях.

5. Вхід на територію наметового містечка та VIP-містечка можливий тільки за наявності відповідних ідентифікаційних браслетів або нагрудних ідентифікаторів.

6. Можливості для учасників: - Безкоштовне проживання на території наметового містечка, за умови попередньої реєстрації на сайті http://www.woodstock.in.ua - Платне проживання на території VIP-містечка. Кількість місць у VIP-містечку обмежена; Вся інформація за телефоном – 0936053020 - Безкоштовне користування послугами санітарної зони (душові, туалети), які знаходяться на території фестивалю. - На території наметового містечка нема можливості під'єднатися до електричного струму, окрім спеціально відведених місць для підзарядки малої техніки.

7. Учасники фестивалю зобов’язані: - Неухильно дотримуватись положень даного регламенту; - Після користування послугами санітарної зони відвідувач зобов'язаний залишити її чистою. - Глядачі та гості фестивалю «Woodstock Ukraine» зобов'язані дбати про чистоту і порядок на його території.

8. Учасникам заборонено: - вхід на територію фестивалю особам молодшим 16 років без супроводу доросилих. - вмикати в електричну мережу праски, пральні машини, електричні плити на території всього фестивалю. - в’їжджати і паркувати легкові автомобілі, за винятком автомобілів із кемпінговими причепами, а також службових автомобілів за умови наявності спеціальних перепусток. - заходити на територію, що відведена виключно для технічного персоналу. - розводити на території фестивалю вогонь (багаття, гриль тощо) у не визначеному для цього місці. - вживати міцні алкогольні напої, а також перебувати у стані міцного алкогольного сп’яніння, чи під впливом психотропних речовин. - проносити на територію фестивалю напої та їжу у скляній тарі. - нищити чи псувати майно, копати ями, які змінюють інфраструктуру території фестивалю. знаходитись на території фестивалю без відповідних браслетів чи беджів.

9. Відповідальність - за недотримання положень регламенту особи-порушники будуть видалені з території фестивалю. - особи, винні у нанесені шкоди, будуть зобов’язані відшкодувати збитки відповідно до рішення організатора. - Організатор не несе жодної відповідальності за предмети, залишені в наметах та кемпінгових причепах. З метою попередження крадіжок та інших неприємних інцидентів на території кемпінгу, вхід буде дозволено тільки особам, які там проживають.